İLLUMİNATİ


İlluminati, Yeni Dünya Düzeni getirmek için bilinen bir gizli örgüt. Okült ve seviyor olanların ilgi büyük olasılıkla İlluminati ile ilgili epey bir tartışma vardır. Eğer onlardan biri değilseniz, o zaman siz de grup buldukları ve şüpheli şeylerden bir sürü satır aralarını okuyarak İlluminati hakkında olabildiğince fazla bilgi almak için çalışan insanlar katılabilir ile bir ilgisi yoktur grup dedi.

ilk sırada yer İlluminati ilgilenen kişiler bir yeri nerede vardır? Illuminati, gizemini tarafından örtülmüştür bir grup. Onlar şeytan ve hoşlandığı ibadet etmek için söylenir. Bu grup kontrol içine bir sürü insan çizer. İlluminati çevreleyen gizem sadece biridir bunları ve daha fazlasını kolayca pike kimsenin dikkatini. Şimdi, sizin Illuminati'nin gibi bir grup ilgilenen özellikle onlar hakkında daha fazla bilgi bulmak için bilmek isteyebilirsiniz.

oldukça sitelerdeki videoları bir sürü vardır akışı bunları size, İlluminati bir sürü bulabilirsiniz. Ayrıca genelde Yeni Dünya Düzeni hakkında bilgi içerir. Bu videolar ilk dışarı sizin için ürkütücü olabilir ama iyi bir grup, Illuminati hakkında bilgi kaynağı olabilir. Bu size o insanların içinde yaşıyor ama bu size bir grup İlluminati gibi kadar mümkün olduğunca dışarı bulmak için çalışıyor olan, o gider bu dünya ya da gerçeklik ile paralellik nasıl görmek için nasıl biraz korkutucu bulunuyor.
fazla bir şey yok bazı düzenli sitelerine bakarsanız İlluminati bulabilirsiniz. Ama gerçekten onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, terim veya çeşitli arama motorları ve seviyor kullanarak online grup, Illuminati, adını arama deneyebilirsiniz. İlluminati tartışmak çevrimiçi bir sürü siteler bulmak mümkün olmalıdır. Illuminati Forum hatta online mevcuttur. Onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu çıkışı kontrol edebilirsiniz. Bu gruptaki bazı kişiler ve seviyor bu forumların üyeleri biliyor olabilir. Veya bir tanıdık veya kaçak İlluminati üyeleri iki olabilir başkalarının bilen bazı insanlar karşı karşıya gelebilir.

Illuminati hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, meşru kaynakları bulmaya az gayretli olmak zorunda. Onları keşfetmek bu siteler, İlluminati ve tüm bu grup hakkında çok şey bilmiyor olabilir seviyor olabilir. Çok online yapmak istiyorsanız kesinlikle Illuminati hakkında daha fazla bilgi kazabilir. Bunu yaparsanız sadece dikkatli bir kelime, İlluminati bazı gerçekten korkutucu bilgiler bulabilirsiniz. Illuminati ya da bütün bu şeyler hakkında şunları söyledi inanmak istiyorum eğer size kalmış.İlluminati Nedir?

İlluminati, 1776 yılında Adam Weishaupt ve Baron von Knigge önderliğinde kurulmuş bir gizli örgüttür. Örgütün amacı dünya dinlerinin yokedilmesi ve tüm dünyanın oluşturulan tek devlet ve tek din altında birleştirilmesidir.

Örgütün aslında filmlere anlatılanın dışında din inkarcısı değil aslında dinleri kabul eden ama istemeyen bir yapısı olduğu bilinmektedir. Bu örgüt kabala ve siyonizm öğretilerine bağlı bir şekilde yürütülmektedir. İlluminatinin kelime anlamı " Aydınlanmış olanlar" dır. Tanrı inançları vardır. Kendilerine tanrı olarak "lucifer" ı yani şeytanı görmektedirler.

Ve emin olun ki tamamen acımasızdırlar. Şimdi gelelim sizin ve benim büyüdüğümüz yalanların yokedilişine.
1- Bu örgütün dünyayı yönetmesi bir iddia değil tamamen gerçektir.
2- Bu örgütün en büyük silahı Hollywooddur. ( o konuyada ileride değineceğim. )
3- Bu örgüt masonluk ve siyonizm ile içiçedir.
4- Bu kadar büyük bir örgüt deşifre edilebilir mi demeyin çünkü ne kadar büyünülürse o kadar görmesi kolay olacaktır. Tabi ki düşünene ;)
Bu örgütün temel amacı günümüz İsrailinde kudüs başkentli bir dünya devleti kurmaktır. Tüm dünyayı bu devlet ekseriyetinde yönetmek istiyorlar. Tek dünya devleti.

1 doların arkasında sol köşede ki üçgene bakın. "Novus Ordo Seclorum" yazmaktadır. Latince bir kelimedir. Türkçesi yeni seküler dünya düzenidir. Seküler ise laiklik çok daha koyu bir modu olup dinin yok gibi kabul edilmesidir.

1 dolarında arkasındada rahatlıkla görebileceğiniz gibi Amerika Birleşik devleti tamamen bu adamların elinde. Gerek başbakanları gerek meclisleri gerek parlementoları hepsi. Ki bence en önemlisi olan merkez bankaları bu adamlar tarafından kurulmuş bulunmakta.

Illuminati, Dünya Komplosu ile _313_Mason İlluminati Filmleri ve Müzikleri Ortaya Çıkarılıyor 6 - Komik Videolar